ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

XXIV Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich VIII kadencji

14.01.2020, 08:00 - 14.01.2020, 09:30

XXIV Sesja Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich VIII kadencji odbędzie się dnia 14 stycznia 2020 roku o godzinie 08:15 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich ul. 1 Maja 15. 

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie sesji.

2. Stwierdzenie prawomocności obrad.

3. Przedstawienie porządku obrad.

4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i ustalenia stawki opłaty. (projekt nr 1)

5. Rozpatrzenie projektu uchwały zmieniającego uchwałę w sprawie określenia wzorów formularzy informacji i deklaracji podatkowych. (projekt nr 2)

6. Rozpatrzenie projektu uchwały zmieniającego uchwałę w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi  oraz określenia warunków i trybu składania deklaracji za pomocą środków komunikacji elektronicznej. (projekt nr 3)

7. Zakończenie obrad.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.