ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nabór do Dziennego Domu "Senior+" w Ząbkowicach Śląskich

26.01.2021
Przypominamy, że Ośrodek Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich prowadzi nabór uczestników do Dziennego Domu Senior+ w Ząbkowicach Śląskich, który ma siedzibę w Ząbkowicach Śląskich, Osiedle XX-lecia 52.

Uczestnikami zajęć w Dziennym Domu „Senior+” mogą być osoby:
- nieaktywne zawodowo w wieku 60 +, zarówno kobiety jak i mężczyźni,
- będący mieszkańcami miasta i gminy Ząbkowice Śląskie.

Uczestnicy zajęć mogą korzystać z wszechstronnego wsparcia, a zakres świadczonych usług w szczególności obejmuje:
- jeden posiłek gorący oraz warunki do wspólnego przygotowywania posiłków
- zajęcia  edukacyjne  i kulturalno-oświatowe oraz terapie zajęciową 
- zajęcia sportowo-rekreacyjne 
- zajęcia aktywizujące społecznie.

Placówka funkcjonuje w dni powszechnie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Korzystanie z usług Dziennego Domu  jest częściowo odpłatne. Wysokość opłaty ustalona zostanie na podstawie  decyzji administracyjnej  wydanej o skierowaniu na pobyt do Dziennego Domu „Senior+” w Ząbkowicach Śląskich. Decyzja będzie wydana na podstawie wywiadu środowiskowego przeprowadzonego przez pracownika socjalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach realizowanych w Dziennym Domu Senior+ w Ząbkowicach Śląskich zapraszamy do składania formularza zgłoszeniowego w  Ośrodku Pomocy Społecznej Osiedle XX-lecia 52 w Ząbkowicach Śląskich w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. Druk formularza można otrzymać  w Ośrodku Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich lub  pobrać ze strony www.opszabkowiceslaskie.pl


Biorąc pod trudną sytuację epidemiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 Dzienny Dom „Senior+” w Ząbkowicach Śląskich prowadzi działalność zachowując zasady reżimu sanitarnego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.