ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Rozstrzygnięto kolejne konkursy na łączną kwotę 78 000,00 zł dla stowarzyszeń w roku 2024

21.02.2024
W dniu 20.02.2024 roku rozstrzygnięto kolejne konkursy na łączną kwotę 78 000,00 zł z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz kultury i sztuki na realizację zadań publicznych w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2024 rok.

ZADANIA Z ZAKRESU PRZECIWDZIAŁANIA UZALEŻNIENIOM I PATOLOGIOM SPOŁECZNYM

Zadanie pn. „Organizacja i udział dzieci i  młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie w pozalekcyjnych zajęciach sportowych w zakresie nauki i doskonalenia w pływaniu, uczestnictwo w treningach i zawodach” prowadzić będzie Klub Sportowy „Szkoła Pływania DELFINEK”, Os. XX-lecia 13/9, 57-200 Ząbkowice Śląskie, na realizację powyższego zadania klub otrzyma dotację w wysokości 10 000,00 zł. W ramach zadania planowana jest organizacja zajęć i treningów z zakresu pływania dla dzieci i  młodzieży oraz zakup sprzętu.

ZADANIA Z ZAKRESU WSPIERANIA I UPOWSZECHNIANIA KULTURY FIZYCZNEJ  I SPORTU

Zadanie pn. „Organizacja i udział dzieci i młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie w zawodach sportowych ujętych w Kalendarzu Gminnego Szkolnego Związku Sportowego” prowadzić będzie Gminny Szkolny Związek Sportowy, ul. Krzywa 9, 57-200 Ząbkowice Śląskie, na realizację powyższego zadania otrzyma dotację w wysokości 12 000,00 zł. W ramach zadania planowana jest organizacja zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży z Gminy Ząbkowice Śląskie oraz opłacenie transportu.

Zadanie pn. „Aktywny Senior 60+ z Gminy Ząbkowice Śląskie w procesie podnoszenia umiejętności i sprawności fizycznej poprzez uczestniczenie w zajęciach sportowo- rekreacyjnych” prowadzić będzie Fundacja Dobroczynna Im. Jana Pawła II, ul. 1 Maja 7, 57-200 Ząbkowice Śląskie, na realizację powyższego zadania otrzyma dotację w wysokości 20 000,00 zł.  

Zadanie pn. „Organizacja zawodów sportowych „Ogólnopolska Gala Kickboxingu WKA 2024” prowadzić będzie Akademia Sztuk Walki WATAHA Ząbkowice Śląskie, ul. H. Modrzejewskiej 26, 57-200 Ząbkowice Śląskie, na realizację powyższego zadania otrzyma dotację w wysokości
16 000,00 zł.

ZADANIA Z ZAKRESU WSPIERANIA I UPOWSZECHNIANIA KULTURY I SZTUKI

Zadanie pn. „Aktywni seniorzy – kultura, sztuka i sport sposobem zagospodarowania potencjału społecznego osób starszych” prowadzić będzie Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów „Złota Jesień”, Pl. Marii Skłodowskiej-Curie 1, 57-200 Ząbkowice Śląskie, na realizację powyższego zadania otrzyma dotację w wysokości 20 000,00 zł.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.