ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

10 Biesiada Talentów w Gimnazjum Publicznym nr 2

19.06.2015
Impreza ta ma na celu pokazanie i wypromowanie utalentowanych uczniów Gimnazjum. Przed zgromadzonymi gośćmi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne przedstawiono kilka prezentacji dotyczących szkoły i podejmowanych przez uczniów inicjatyw. Występ uświetnił również gimnazjalny kabaret PARAGIMNAZJALNI. Kolejnym punktem programu była licytacja przygotowanych przez uczniów i nauczycieli rękodzieł artystycznych.

Po występach młodzieży,Kapituła Szkolnego Zespołu Wspierania Uzdolnieńpod przewodnictwem burmistrza Marcina Orzeszka obrady, na których przyznano nagrody szczególnie utalentowanym uczniom. Nagrody otrzymali: 

Oskar Kudas

Marcin Wiśniewski

Karolina Pacha

Maciej Chopcian

Aleksandra Zalas

Weronika Wójcik

Witold Podraza

Wiktoria Wasylak

Anna Kuczer

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.