ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

10 ZĄBKOWICKA - utrudnienia w ruchu w dniu 26.08.2023 r.

21.08.2023
W związku z organizacją IX edycji biegów na 5 i 10 km w ostatnią sobotę sierpnia (26.08.23 r.) wystąpią utrudnienia w ruchu. W tym dniu prosimy o nieplanowanie podróży w okolicach Rynku, Jaworka i Bobolic. Szczegóły w rozwinięciu:

TRASA

Uczestnicy będą mieli do pokonania jeden z dwóch dystansów - 5 km lub 10 km. Bieg rozpocznie się tradycyjnie na ulicy Powstańców Warszawy, a następnie
 

trasa biegu na 10 km przebiegać będzie:

  • ul. Powstańców Warszawy(start), Jaworek, skręt do drogi 3070 D w kierunku Bobolice, następnie do drogi nr 3174 D w prawo na Ząbkowice- Jaworek, ul. Powstańców Warszawy, Park Sybirak`ów do ul. Grunwaldzkiej i do Rynku.

Trasa biegu na 5 km ulicami:

  • ul. Powstańców Warszawy(start), Jaworek(nawrót), ul. Powstańców Warszawy, Park Sybiraków do ul. Grunwaldzkiej i do Rynku. Obie trasy posiadają atest PZLA.

 

 UTRUDNIENIA W RUCHU

Na czas biegu kilka dróg zostanie wyłączonych z ruchu pojazdów. Organizatorzy proszą o wyrozumiałość i nieplanowanie podróży w godzinach trwania imprezy. Utrudnienia będą występowały od godz. 9:30 do 11:30 zarówno w centrum Ząbkowic Śląskich jak i na obrzeżach miasta w okolicach Osiedla Słonecznego i drogi na Jaworek i Bobolice. Organizatorzy przepraszają za utrudnienia, proszą o wyrozumiałość i nieplanowanie trasy drogami, przez które planowany jest bieg.

 

GODZINY OTWARCIA BIURA

Biuro zawodów znajduje się w Hali Słonecznej (ul. Powstańców Warszawy 8i) i będzie czynne w piątek (25.08.2023 r.) w godzinach 18:00-20:00 oraz w dniu zawodów (26.08.2023 r.) w godzinach 7:30-9:30. Zapisy są możliwe wyłącznie w dniu biegu (w przypadku wolnych miejsc).

 

Poniżej garść przydatnych informacji:

  • Data i miejsce startu: 26.08.2023 r. (sobota), ul. Powstańców Warszawy (brama startowa na wysokości stacji benzynowej).
  • Start biegów: 10:00 
  • Biuro zawodów: znajduje się w Hali Słonecznej ul. Powstańców Warszawy 8i. (przy hali parking na 150 samochodów)
  • Godziny otwarcia biura zawodów: 7:30-9:30
  • Zapisy w dniu zawodów: 7:30-9:30
  • Szatnie, przechowalnia odzieży i toalety dla zawodników dostępne będą w Hali Słonecznej mieszczącej się przy ul. Powstańców Warszawy 8i (200 m od startu), czynna bez przerwy od 8:00 do 14:00.

 

OPŁATA STARTOWA:

Start biegu w dniu zawodów na 5 km oraz na 10 km jest płatny 120 zł.

O limicie miejsc dopuszczonych do biegu decyduje kolejność wpłat. Zapisy mogą zostać zakończone wcześniej w przypadku osiągnięcia limitu.

Zapisy w dniu biegu zostaną uruchomione tylko w przypadku wolnych miejsc startowych. W sytuacji przystąpienia do biegu w dniu startu, organizator nie gwarantuje pakietu startowego.

Organizatorem biegu jest  Ząbkowickie Centrum Sportu i Rekreacji Sp. z o.o.

Wszystkie informacje, zapisy oraz regulamin dostępne na stronie ULTIMASPORT

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.