ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

100 mieszkań na wynajem powstanie w Ząbkowicach Śląskich

21.10.2021
W dniu 20 października 2021 roku w Kłodzku odbyło się spotkanie założycielskie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej Sudety Sp. z o.o. , której celem jest budowa budynków wielorodzinnych z mieszkaniami na wynajem. SIM Sudety to siedemnasta spółka w kraju i druga na Dolnym Śląsku.

Gmina Ząbkowice Śląskie planuje wybudować w ciągu najbliższych kilku lat 100 mieszkań na wynajem o umiarkowanym czynszu. Jest to kolejna inicjatywa podejmowana przez Gminę Ząbkowice Śląskie mająca na celu budowę budynków mieszkalnych. Warto przy tym zwrócić uwagę, iż w tym roku Towarzystwo Budownictwa Społecznego rozpoczęło budowę budynku 24 mieszkaniowego w Ząbkowicach Śląskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.