ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

18 144 zł dofinansowania na realizację projektów przez Bibliotekę Publiczną

09.04.2013
„Dotknij tajemnicy na polsko-czeskiej granicy” oraz "Fantazje małych rąk" to nazwy projektów, które zostały wybrane do dofinansowania w ramach XI naboru wniosków 4.1/413 „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju”.

Nabór został przeprowadzony w dniach od 6 marca 2013 do 21 marca 2013 roku przez Lokalną Grupę Działania „Qwsi” dla działania „MAŁE PROJEKTY”. Beneficjentem tych dwóch projektów jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Księgi Henrykowskiej, a łączna kwota dofinansowania wynosi  18 144 zł.

Projekt pt. "Fantazje małych rąk" obejmować będzie: warsztaty plastyczne oraz wyjazd do Muzeum sztuki Współczesnej we Wrocławiu dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Natomiast projekt pt. "Dotknij tajemnicy na polsko-czeskiej granicy" to projekt realizowany w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej, w skład którego wchodzą zadania:

- konkurs wiedzy dla uczniów polskich i czeskich szkół ponadgimnazjalnych o puchar Konsula RP w Pradze i Konsula Honorowego Republiki Czeskiej we Wrocławiu,
- konkurs recytatorski poezji religijnej dla dzieci i młodzież powiatu ząbkowickiego,
- Przegląd Pieśni Religijnej członków Kół Gospodyń Wiejskich.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.