ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

26.08.2012 r. - Dożynki Gminne – zapraszamy do Kozińca!

24.08.2012
Gminne uroczystości dożynkowe już w niedzielę! – szykuje się moc atrakcji i zabawa do białego rana. Wystąpi Jacek Łągwa z Ich Troje – nie może Cię zabraknąć!

Oprócz tradycyjnych obrzędów dożynkowych, mszy świętej na świeżym powietrzu i wystąpień okolicznościowych przewidziane są liczne konkursy, atrakcje dla dzieci i młodzieży oraz koncerty. Blok sportowo-rekreacyjny przygotowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śląskich nie pozwoli Wam siedzieć na ławeczkach. W zawodach sprawnościowych będą też mogli zmierzyć się sołtysi.

 A wieczorem koncertowo: występ zespołu „Kwiat Powoju”, mini recital Anny Sibińskiej „Lato pachnące miętą” oraz koncerty zespołów Jacek Łągwa z Ich Troje i MIX Dance!

Na pożeganie gwiazd grupa LUMINIS zaprezentuje niezwykły pokaz tańca z ogniem. Po tych emocjach czas na relaks, rozrywkę i szaleństwo w dyskotece pod gwiazdami.

Zapraszamy serdecznie!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.