ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

3. Urodziny Słonecznego Parku Wodnego - 7 marca 2023 - moc atrakcji!

02.03.2023
7 marca 2020 Słoneczny Park Wodny otworzył swoje drzwi i przywitał pierwszych gości. 6 dni później niestety musieliśmy przerwać swoją działalność. Od tego czasu przeszliśmy mniejsze lub większe perturbacje, ze wszystkich wychodząc z tarczą.

DZISIAJ.
3 lata później jesteśmy niekwestionowanym Liderem jeśli chodzi o usługi basen+sauna w okolicy. Nasz obiekt odwiedzają goście z gminy, powiatu, województwa, całego kraju. Otwarta w 2022 roku strefa Saunarium&Spa o powierzchni 250m2 codziennie przyciąga setki amatorów zdrowego saunowania. Słoneczny Park Wodny jest najchętniej wybieranym basenem przez szkoły podstawowe z całego powiatu jeśli mówimy o lekcjach wychowania fizycznego oraz wszelkich programach powszechnej nauki pływania Umiem Pływać i Płynę Dalej. To u nas odbywają się rytuały saunowe, urodziny na sportowo, zawody pływackie czy zajęcia aquafitness. Przyjmujemy obozy sportowe, zgrupowania, kolonie i wycieczki. Jesteśmy dla Was otwarci codziennie od 6:00 do 22:00, a nasza kadra dokłada wszelkich starań, aby jakość usług była możliwie najwyższa.

 

7 marca 2023 Słoneczny Park Wodny będzie obchodził swoje TRZECIE urodziny. Zapraszamy Was tego dnia do nas aby wspólnie świętować, bawić się, relaksować.

Od rana na całym obiekcie zobaczycie urodzinowe akcenty, aby wchodząc do nas nikt nie miał wątpliwości, że dzisiaj jest nasze święto.

 

Przez cały dzień możecie wziąć udział w konkursie, który polegać będzie na wypełnieniu urodzinowej krzyżówki. Wykażcie się wiedzą na temat naszego obiektu oraz miasta Krzywej Wieży i Frankensteina i weźcie udział w loterii, w której możecie wygrać gadżety pływackie.

 

Tego dnia będziecie także świadkami pokazu ratownictwa wodnego najwyższych lotów - nasi ratownicy przeprowadzą akcję ratowniczą aby pokazać Wam, że dla nas bezpieczeństwo to sprawa priorytetowa, dlatego ze szczególną dbałością o każdy detal zaprezentujemy akcję pozorowaną.

 

O 17:00 zapraszamy do holu, aby wspólnie świętować urodziny na słodko - poczęstujemy Was przepysznym MEGA TORTEM.

 

Dalej celebrowanie przeniesie się do strefy Saunarium&SPA, gdzie saunamistrzowie przygotowali dla Was rytuały saunowe, które rozpoczną się o godzinie 18:00. Będziemy również częstować mrożonymi owocami.

 

I na koniec KONKURS który startuje właśnie w tym momencie na profilu Facebook-owym Ząbkowickiego Centrum Sportu i Rekreacji. Co należy zrobić, aby wziąć w nim udział? TO DZIECINNIE PROSTE!
1. Oznacz w komentarzu 5 osób, z którymi chciałbyś/chciałabyś spędzić urodziny Słonecznego Parku Wodnego.
2. Polub post urodzinowy.
3. Udostępnij post urodzinowy na swojej tablicy.

 

Zarówno wyniki loterii krzyżówkowej jak i konkursu na facebooku poznacie do czwartku 9.3.23 do godz. 14:00.

 

3. urodziny Słonecznego Parku Wodnego - tego dnia musicie być z nami!

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.