ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

45 tys. zł dotacji dla stowarzyszeń na realizację kolejnych zadań publicznych - piłka siatkowa i tenis ziemny

10.05.2022
W dniu 09.05.2022 roku rozstrzygnięto kolejne konkursy z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu na realizację zadań publicznych w Gminie Ząbkowice Śląskie na 2022 rok.

Zadanie pn. „Popularyzacja współzawodnictwa sportowego poprzez organizację treningów i uczestnictwa w rozgrywkach i meczach piłki siatkowej” prowadzić będzie Ząbkowickie  Towarzystwo Sportowe ul. Kusocińskiego 17, 57-200 Ząbkowice Śląskie, na realizację powyższego zadania stowarzyszenie otrzymało dotację w wysokości 30 000,00 zł. W ramach zadania planowana jest organizacja zajęć i treningów dla młodzieży i dorosłych oraz organizacja serii turniejów z okazji 20 lecia ZTS Ząbkowice.

Zadanie pn. „Organizacja współzawodnictwa sportowego w zakresie tenisa ziemnego, udział dzieci, młodzieży i osób dorosłych z Gminy Ząbkowice Śląskie w treningach i zawodach” prowadzić będzie  Klub Sportowy Akademia Sportu „Orzeł” Ząbkowice Śląskie, ul. Rynek 34/2, 57-200 Ząbkowice Śląskie, na realizację powyższego zadania Klub otrzymał dotację w wysokości 15 000,00 zł. W ramach zadania planowana jest organizacja turnieju z okazji rozpoczęcia sezonu, prowadzenie treningów dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz udział uczestników w rozgrywkach ligowych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.