ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

65-lecie Koła Łowieckiego „Gwardia”

09.07.2012
Koło Łowieckie „Gwardia” w Ząbkowicach Śląskich doczekało się 65-tej rocznicy istnienia i działalności. W sobotę w świetlicy wiejskiej w Stolcu odbyły się uroczyste obchody.

Część oficjalną poprowadził Prezes Zarządu Koła Pan Ireneusz Łuszczyn. Burmistrz Marcin Orzeszek gratulował członkom koła tak pięknej i długiej tradycji oraz życzył wszelkiej pomyślności w dalszych działaniach związanych z łowiectwem jak również w życiu rodzinnym i społecznym. Kolejno życzenia oraz symboliczne upominki składali zaproszeni goście. Po zakończeniu części oficjalnej uczestnicy mogli oddać się pogawędkom i kosztowaniu potraw w atmosferze biesiady myśliwskiej.

65-lat istnienia Koła to godny spadek dla przyszłych pokoleń myśliwych. Działalność, która koncentruje się nie tylko na łowiectwie ale i na właściwej gospodarce hodowlanej wśród dzikiej zwierzyny i właściwym zagospodarowaniu terenów łowieckich to praca przynosząca korzyści nam wszystkim. Tak zacny jubileusz to dowód wielkiego zaangażowania myśliwych w organizację i funkcjonowanie koła.

Oby zdrowie nigdy nie opuszczało „Gwardii”, pogoda dopisywała, lasy były pełne zwierzyny, a spotkania myśliwskie upływały zawsze w przyjemnej, miłej atmosferze. Gratulujemy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.