ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

819 tysięcy złotych na realizację zadań publicznych w 2022 roku dla stowarzyszeń Gminy Ząbkowice Śląskie!

23.11.2021
Dobra wiadomość dla organizacji i stowarzyszeń Gminy Ząbkowice Śląskie: ogłoszone zostały konkursy na realizację zadań z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz wspierania i upowszechniania kultury i sztuki.

„Od wielu lat bardzo intensywnie wspieramy funkcjonowanie sektora NGO w naszej gminie, przeznaczając ogromne środki finansowe na realizację celów i projektów służących lokalnej społeczności. W ten sposób wspieramy jednocześnie rozwój klubów i organizacji jak i zapewniamy Mieszkańcom dostęp do korzystania z różnorodnej oferty sportowej i kulturalnej, a co najważniejsze – zapewniamy wsparcie i aktywizujemy te grupy społeczne, które tego najbardziej potrzebują. Zadania publiczne adresowane są m. in. do osób z niepełnosprawnościami, seniorów, dzieci i młodzieży. Ufam, że środki te będą dobrze wykorzystane”podkreśla Marcin Orzeszek Burmistrz Ząbkowic.

Łącznie przeznaczona kwota obejmuje 24 różne zadania, w poszczególnych zakresach zostały przyznane następujące kwoty:

  • przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym – 330 000,00 zł (10 zadań);
  • wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu – 409 000,00 zł (11 zadań);
  • wspierania i upowszechniania kultury i sztuki – 80 000,00 zł (3 zadania).

Pełna treść ogłoszeń, szczegóły dot. konkursów oraz formularze i oferty do pobrania w linkach poniżej.

Termin składania ofert: do 15 grudnia 2021 r.

Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.