ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

9 Zlot Motocyklowy MotoFrankenstein

18.05.2017
Po raz dziewiąty zapraszamy wszystkich, na Potworny Zlot Motocyklowy MotoFrankenstein, który odbędzie się 9-11 czerwca 2017 r., jak zawsze w scenerii starego zamczyska, na plantach zamkowych. W programie przewidziano mnóstwo atrakcji i doskonałej zabawy. Podczas wieczoru wystąpią m.in.: Aneta Leńska z zespołem Lewar, The Colonists, Sold my Soul, Frankenstein Children, Hendrix Project, Ace cover band oraz Gwiazda Zlotu Róże Europy.

 W trakcie trwania imprezy, odbędzie się akcja zbiórki krwi MOTOSERCE. Organizatorem ogólnopolskiej akcji Motoserce jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Organizatorem jest Klub Motocyklowy MotoFrankenstein FG, któremu  pomaga wiele instytucji, organizacji, ludzi dobrego serca. Czekamy na Was w takim razie zarówno na zlotowej bramie, a także przy krwiobusie, który będzie zbierał krew 10 czerwca 2017r., w sobote, przy plantach zamkowych na ulicy Krzywej, od godziny 10.00, do godziny 14.00. Każdy krwiodawca otrzyma w prezencie limitowane gadżety: Motosercową koszulkę, blachę odlaną specjalnie na tę okazję, naszywkę z ząbkowickim Motosercem, naklejkę na samochód i okazjonalnego piernika, który ręcznie, każdy z osobna wykona Magda Lis. Pokażmy nasze wielkie serducha i podzielmy się z innymi najcenniejszym lekiem, który ratuje życie i zdrowie, a jest nim krew. Serdecznie zapraszamy.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.