ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przebudowa chodnika w miejscowości Olbrachcice Wielkie

18.09.2012
W miejscowości Olbrachcice Wielkie trwają prace związane z realizacją zadania pn. "Przebudowa chodnika w miejscowości Olbrachcice Wielkie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 382".

Projekt przebudowy chodnika, którego pierwsze plany przygotowane były w 2002 roku po dziesięciu latach doczekał się realizacji.

Zakres prowadzonych prac obejmuje przebudowę chodnika, obramowanego krawężnikami betonowymi na ławie betonowej z oporem. Wykonanie zjazdów indywidualnych o nawierzchni z betonu asfaltowego z obramowaniem krawężnikami betonowymi. Wykonanie zjazdu na cmentarz o nawierzchni z betonu asfaltowego z obramowaniem krawężnikami betonowymi. Przebudowę istniejących przepustów na nowe i posadowienie na fundamencie z mieszanki mineralnej stabilizowanej mechanicznie. Wykonanie ścianek czołowych przepustów z kamienia łamanego granitowego, na ławie betonowej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.