ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Teatralna Wiosna w blasku Krzywej Wieży w Ząbkowicach Śląskich

12.04.2013
„Świętoszek”, „Spacer przed Snem” „Baśń o krzywej wieży, diabelskim łowcy i anielskim wysłanniku”, „Etiuda”, „Anioły umierają nocą” to spektakle, które między innymi pojawią się na scenie Ząbkowickiego Ośrodka Kultury. Trzydniowa impreza, która rozpoczęła się w dniu wczorajszym i potrwa do 13 kwietnia skierowana jest nie tylko do miłośników sztuki teatralnej, ale do szerokiego grona odbiorców. Święto teatru jakie będziemy przeżywać w Ząbkowicach Śląskich nawiązuje do obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru.

Do Ząbkowic Śląskich przyjadą także z teatry z zaprzyjaźnionych miast partnerskich: Niemiec i Czech. Łącznie ponad 100 aktorów ze Sławna, Bielawy, Cervenego Kostelca, Uchte oraz z Ząbkowic Śląskich zaprezentuje oryginalne spojrzenie na rzeczywistość, w której niejednokrotnie przekraczane są granice własnych możliwości podczas konfrontacji z publicznością, czy z własnym o sobie wyobrażeniem.

Czy teatr jest doskonałą rozrywką? Na pewno będzie można o tym się przekonać uczestnicząc w niesamowitych spektaklach w ZOK-u, czy Paradzie Teatrów na ząbkowickim rynku. Odwołujemy się do Państwa ciekawości i wyobraźni. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy program spektakli na plakacie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.