ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Termomodernizacja budynku wielorodzinnego ul. Dolnośląska 38 - ogłoszenie o przetargu

02.05.2022
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu budynku położonego w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Dolnośląskiej 38, obiekt znajduje się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków oraz figuruje w wykazie zabytków DWKZ we Wrocławiu.

Roboty obejmują:

  • w zakresie elewacji frontowej: renowację elewacji, zbicie tynków, uzupełnienie ubytków cegieł i tynku, wykonanie tynku renowacyjnego osuszającego;
  • malowanie farbą silikatową w części I piętra;
  • wykonanie cokołu kamiennego z czerwonego piaskowca z półką poziomą;
  • wymianę orynnowania i rynny spustowej;
  • w zakresie elewacji tylnej: ocieplenie wełną mineralną, wymianę rynny spustowej, wymianę okien, wymianę stolarki drzwiowej zewnętrznej, ocieplenie stropu nad kondygnacją I piętra, wymianę systemu grzewczego w dwóch lokalach mieszkalnych, przebudowę kominów z wykonaniem przewodów powietrzno-spalinowych oraz wentylacji kuchni i łazienek, wykonanie nowej instalacji centralnego ogrzewania lokali, remont korytarza i klatki schodowej, wymianę pokrycia dachu.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w „Projekcie budowlanym”, „STWIORB”, „Inwentaryzacji”, „Pomocniczym przedmiarze robót”.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 20.05.2022 godz. 10:00

Szczegóły zamówienia: https://bip.zabkowiceslaskie.pl/przetarg/6703/zp-271-19-2022

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.