ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dobre tempo inwestycji

14.10.2019
Trwają przebudowy dróg gminnych oraz podwórek. Już niedługo powinny zakończyć się prace związane z przebudową ul. Kusocińskiego na odcinku od ul. Żeromskiego do stadionu oraz krytego basenu, gdzie położona została już pierwsza warstwa asfaltu. Trwa także remont ul. Piastowskiej od ul. Bohaterów Getta. To bardzo ważna inwestycja, która znacząco poprawi komfort jazdy oraz bezpieczeństwo nie tylko mieszkańców, ale także uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej nr 2.

Końca dobiega także przebudowa ul. Ciasnej – ekipa budowlana kładzie kostkę już na ostatnim odcinku drogi, od strony Ruin Zamku.  Rozpoczęła się także   przebudowa ul. Parkowej, trwają także prace na podwórkach przy ul. Aliantów oraz Długiej/Słowackiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.