ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przed nami Dni i Noce Krzywej Wieży – 6-7 lipca - Eksplozja Kolorów

03.07.2018
Drodzy Mieszkańcy Ząbkowic Śląskich oraz Mili Goście ! Zapraszamy na kolejne Dni i Noce Krzywej Wieży - już w najbliższy weekend, 6 i 7 lipca. I w tym roku nie zwalniamy tempa - zabawa rozpocznie się już w piątek na plantach zamkowych, gdzie w piątek i sobotę wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej!

Od 18:00 zabawa przenosi się na planty zamkowe, gdzie zagra zespół Flow Up, Horyzont, TABU oraz gwiazda wieczoru PERFECT.

 

O godz 20:00 odbędzie się mega kolorowa - Eksplozja Kolorów

Po koncertach nie rozchodzimy się do domów, lecz wspólnie bawimy się na dyskotece pod gwiazdami!

W sobotę dla najmłodszych moc niespodzianek.   

Ul. Św. Wojciecha zamieni się w kolorową ulicę dla dzieci. Wyrzut balonów z Krzywej Wieży, Mini Naukowiec, warsztaty 3D, pokazy baniek mydlanych, działania plastyczne, plenerowe zajęcia sportowe, ścianka wspinaczkowa, fotobudki, wesołe miasteczko, dzień z chryzoprazem, to jedynie część atrakcji które odbędą się w sobotę, 7 lipca w Ząbkowicach Śląskich.

W Ząbkowicach Śląskich nocne zwiedzanie Krzywej Wieży nr 1 w Polsce – 139 schodów na szczyt – 2,14 m odchylenia od pionu na ul. Wojciecha. Zarówno w piątek, jak i sobotę, będzie możliwe od 9 rano aż do północy. Warto więc wejść na Krzywą Wieżę i zobaczyć nocną panoramę miasta. Zachęcamy również do zwiedzenia  Sali Grabarzy – Laboratorium dr Frankensteina – Salę Mary Shelley, Izbę Pamiątek Regionalnych na ul. Krzywej  1.

Nawiedzony Dom  to już stały element Dni i Nocy Krzywej Wieży. Najstraszniejszy dom  strachów i upiorów mieścić się będzie w ruinach zamku – atrakcja tylko dla osób o mocnych nerwach. Wrota strachu czynne będą w piątek i sobotę do późnych godzin nocnych.

Od godz. 10.00 do 14:00 w sobotę na ząbkowickim zamku będzie stał autobus do pobrania krwi „Krwiobus”

 

Sobotnie koncerty na plantach zamkowych o 18:00 rozpocznie ząbkowicka scena HIP-HOPu,19:00 zagra dla nas zespół MAŁPA

20:00 – zespół Bethel jednocześnie odbędzie się -Eksplozja Kolorów

 o godz 21:30gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Michał Szpak z zespołem.

Po koncertach będziemy się bawić na dyskotece, którą poprowadzi GOORAL.

 

 

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.