ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie” - składanie ofert do 18.03.2022r.

04.03.2022
Gmina Ząbkowice Śląskie ogłasza zapytanie ofertowe na realizację zadania publicznego pn.: "Rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie”

Przedmiotem zapytania cenowego jest wykonanie miejsc do rekreacji w miejscowościach Bobolice, Jaworek i Tarnów w ramach zadania inwestycyjnego "Rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie”

W ramach zapytania ofertowego zostaną wykonane prace m.in.:

- Utwardzenie terenu

- Samoobsługowa Stacja Naprawy Rowerów

- Ławy i stół z bali drewnianych

- Stojak na rowery z bala drewnianego 

- Tablica informacyjna drewniana

- Latarnia solarna

- Kosze na śmieci

- Fotopułapka GSM              


Oferty należy składać do dnia:  18.03.2022 godz. 10:00

Pełna treść ogłoszenia: TUTAJ 
 

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Infrastruktury i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich ul. 1 Maja 15 w Ząbkowicach Śląskich tel. 74 8 165 330 a także dostępne są na stronie BIP Urzędu Miejskiego w zakładce URZĄD MIEJSKI –> ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.