ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Inwentaryzacja źródeł ciepła - Mieszkańcu złóż deklaracje ! do 31.10.2021r.

01.10.2021
W związku z zapisami Programu Ochrony Powietrza dla Województwa Dolnośląskiego przyjętego uchwałą nr XXI/505/20 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 16 lipca 2020r. w sprawie przyjęcia programu ochrony powietrza dla stref w województwie dolnośląskim, w których w 2018r. zostały przekroczone poziomy dopuszczalne i docelowe substancji w powietrzu wraz z planem działań krótkoterminowych, Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich informuje o rozpoczęciu obowiązkowej inwentaryzacji indywidualnych źródeł ciepła na terenie gminy Ząbkowice Śląskie. Termin złożenia obowiązkowej ankiety przez mieszkańców upływa w dniu 31 października 2021r.

Druki ankiety dostępne są:  
- na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich: https://www.zabkowiceslaskie.pl/
-  w Biurze Obsługi Interesanta tutejszego Urzędu,
- u sołtysów.
Wypełnioną ankietę można złożyć w następujący sposób:
- osobiście w Biurze Obsługi Interesanta, parter – pokój nr 8 lub poprzez wrzucenie do skrzynki znajdującej się przy wejściu do Urzędu Miejskiego od strony ul. 1 Maja 15 w Ząbkowicach Śląskich;
- dostarczenie wypełnionej ankiety do sołtysa,
- pocztą na adres Urząd Miejski ul. 1 Maja 15, 57-200 Ząbkowice Śląskie;
- za pośrednictwem internetu skan wypełnionej ankiety przesłać na adres e-mail: katarzyna.szady@zabkowiceslaskie.pl

Ankietę należy wypełnić dla każdego źródła ciepła znajdującego się w mieszkaniu, budynku.

Złożenie niniejszej ankiety nie zwalnia mieszkańców z obowiązku złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła  i źródeł spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB).

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.