ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Blisko 60 tys. zł dla Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Ząbkowice Śląskie

27.05.2022
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w dniu 26.05.2022 r. ogłosił listę wnioskodawców, którzy otrzymają dofinansowanie w ramach "Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych – część 2: dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych".

Cztery jednostki z naszej Gminy OSP Stolec, OSP Sieroszów, OSP Olbrachcice Wielkie i OSP Tarnów otrzymają dofinansowanie na łączna kwotę 59 800,00 zł. Dzięki dofinansowaniu poprawie ulegnie bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy. Zakupiony sprzęt wpłynie również na komfort pracy strażaków- ochotników.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.