ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Bezpłatne szkolenie z okazji Dnia Kobiet – już za nami!

11.03.2019
W piątek 8 marca 2019 r. z okazji Dnia Kobiet odbyło się bezpłatne szkolenie pt. „Bogatą bądź kobietą – inteligencja finansowa dla przedsiębiorców” zorganizowane przy współpracy Gminy Ząbkowice Śląskie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości – instytucja wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie poprowadziła pani dr Katarzyna Niedzielska-Czyż - wykładowca przedmiotów prawniczych i pasjonat kompetencji miękkich Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, doktor nauk prawnych, absolwent studiów MBA w Szczecinie, absolwent studiów podyplomowych Akademia Trenera, akredytowany coach z certyfikatem ICF.

Ze szkolenia skorzystało 18 przedsiębiorczych kobiet. Podczas szkolenia uczestniczki dowiedziały się czym jest inteligencja finansowa, jakie umiejętności potrzebne są do jej wzmacniania i rozwijania. Poznały różnice między psychiką osoby pracującej na etacie lub specjalisty, a osoby przedsiębiorczej lub inwestora. Uczestniczki szkolenia doświadczyły pracy nad swoimi przekonaniami na temat pieniędzy i stworzyły swoje własne cele finansowe.

Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie i już dziś zapraszamy na kolejne szkolenia  – o szczegółowych terminach i tematach będziemy informować na bieżąco na stronie www.zabkowicesalskie.pl oraz na profilu Firmy Gminy Ząbkowice Śląskie.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.