ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowickie Krzywe Wieże za 2022 rok przyznane! VIII uroczysta gala wręczenia za nami

24.03.2023
Ząbkowickie Krzywe Wieże to prestiżowe wyróżnienie Burmistrza Ząbkowic Śląskich. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim wyróżnienie i uhonorowanie osób, przedsiębiorców, organizacji bądź instytucji, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i promocji Gminy Ząbkowice Śląskie.

23 marca na sali widowiskowej Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki po raz ósmy odbyła się uroczysta gala wręczenia - statuetki zostały wręczone po raz dziewiąty. Galę poprowadził Radosław Tarach, a za część artystyczną odpowiadali: Adam Bartkiewicz, „One Desire”, „Czaczaderki”  i „Kwiat powoju”.

Statuetki za rok 2022 zostały wręczone w 7 kategoriach – w każdej kategorii przyznane zostały dwa wyróżnienia oraz jedna nagroda główna – laureat. Zgodnie z regulaminem, w ostatniej siódmej kategorii nagrodę otrzymuje tylko jedna osoba – ZĄBKOWICZANIN ROKU.

Kategorie 2022:

  1. Przedsiębiorca roku.
  2. Kultura i sztuka.
  3. Nauczyciel na medal.
  4. Uczeń na medal.
  5. Sport i kultura fizyczna.
  6. Działalność społeczna.
  7. Ząbkowiczanin roku.

 

Oto wyniki tegorocznego konkursu:

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.