ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Urząd zachęca do załatwiania spraw przez Internet

13.03.2020
W związku z zagrożeniem koronawirusem i wskazaniem ograniczania przebywania w zatłoczonych pomieszczeniach, Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich przypomina, że sprawy urzędowe można również załatwiać przez Internet.

Posiadając konto na www.epuap.gov.pl można korzystać z elektronicznych usług, wysyłając wnioski do urzędu, podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym. W wielu sytuacjach nie ma potrzeby załatwiania sprawy osobiście w Urzędzie. W związku z tym zachęcamy do kontaktu i załatwiania spraw drogą elektroniczną, drogą pocztową i telefonicznie.

W przypadku  jakichkolwiek wątpliwości związanych ze sposobem załatwienia spraw administracyjnych zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 74 8 165-309,  74 8165-300. Tu otrzymasz wszystkie niezbędne informacje .

Numery telefonów do poszczególnych biur: http://bip.zabkowiceslaskie.pl/artykul/9/5/godziny-pracy-wykaz-pracownikow-urzedu

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.