ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

VII Dolnośląski Przegląd Artystycznie Zakręconych Seniorów w Ząbkowicach

13.05.2019
9 maja w sali widowiskowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury odbył się VII Dolnośląski Przegląd Artystycznie Zakręconych Seniorów pn. „Bo radość jest w nas”. Organizatorami wydarzenia był Departament Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu, Ząbkowicki Ośrodek Kultury, Ząbkowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Stowarzyszenie Dolnośląskich Seniorów.

Przez kilka godzin na scenie zaprezentowało się ponad 20 grup w tym: chóry, zespoły śpiewacze, kabarety, duety, zespoły taneczne oraz soliści. Poza konkursem na scenie Ząbkowickiego Ośrodka Kultury zaprezentował się również zespół taneczny ZUTW – Jazzgotki z dwoma niezwykle widowiskowymi tańcami.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.