ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Burmistrz Ząbkowic Śląskich z absolutorium za 2019 rok

07.07.2020
Radni Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich na dzisiejszej sesji wyrazili wotum zaufania i udzielili absolutorium burmistrzowi Marcinowi Orzeszkowi z wykonania budżetu za 2019 rok.

Burmistrz Marcin Orzeszek dziękując za zaufanie i absolutorium powiedział: „Kiedy trzydzieści lat temu tworzono samorządy – zakładano wspólnotę. To właśnie wspólnota jest dla mnie bardzo ważną wartością – wspólne działanie, wspólna radość i wspólna droga, którą mam nadzieję razem chcemy zmierzać. Nasza gmina, to nasza wspólna sprawa. Pamiętajmy, że praca w samorządzie lokalnym jest służbą dla dobra naszej małej ojczyzny i naszej społeczności. Widzimy ile negatywnych emocji wywołuje polityka na najwyższych szczeblach w naszym państwie. Tutaj na dole, w naszej gminie działajmy ponad podziałani. Pomimo różnych poglądów i różnych sympatii politycznych działajmy razem i rozwijajmy wspólnie naszą małą ojczyznę. Pamiętajmy, że tylko razem budujemy wspólną przyszłość." 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.