ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

III Festiwal Czas Na Książki za nami

27.09.2021
W miniony piątek i sobotę – 24-25 września w Ząbkowicach Śląskich już po raz trzeci odbył się festiwal literacki „Czas Na Książki”. Była to niezwykła okazja do wysłuchania paneli dyskusyjnych ze wspaniałymi gośćmi, a także osobistej rozmowy, zdobycia autografów czy wspólnych zdjęć.

Impreza rozpoczęła się w godzinach przedpołudniowych w piątek panelami dyskusyjnymi skierowanymi do dzieci i młodzieży. Następnie o godzinie 15:00 przeprowadzono kryminalną grę terenową, a o 19:30 oficjalnie otwarto festiwal. Dzień zakończył się nocnym zwiedzaniem Krzywej Wieży i Laboratorium Frankensteina. Z kolei sobota była wypełniona interesującymi panelami dyskusyjnymi.


Pani Sylwia Winnik wraz Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki oraz Biblioteką Publiczną w Ząbkowicach Śląskich po raz kolejny pokazali ważne znaczenie naszego miasta na mapie kulturalnych wydarzeń.
Festiwal Czas na Książki na stałe wpisuje się w kalendarz wydarzeń kulturalnych w Ząbkowicach Śląskich


Dziękujemy organizatorom za przeprowadzenie tej wspaniałej uroczystości, a wszystkim autorom, blogerom i czytelnikom za przybycie oraz zapraszamy w przyszłym roku.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.