ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Pamiętajmy o zmarłych nie tylko 1 listopada

23.10.2020
Tegoroczny dzień Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny będą z pewnością wyjątkowe. W tych dniach co roku tłumnie odwiedzamy cmentarze odwiedzając groby naszych bliskich. W tym roku zwracamy się jednak do Państwa z prośbą, aby z uwagi na panującą pandemię w miarę możliwości rozłożyć wizyty na cmentarzach na cały tydzień. Aby skutecznie walczyć z pandemią musimy unikać zbierania się w dużych grupach. Dlatego prosimy każdego, kto tylko ma taką możliwość, aby nie iść na cmentarz w sobotę, niedzielę czy poniedziałek, ale rozłożyć wizyty na inne dni tygodnia. Dbajmy wspólnie o nasze zdrowie!

W tym roku wykonaliśmy tez kilka mniejszych prac przy cmentarzach. Dom pogrzebowy na ząbkowickim cmentarzu został odświeżony, wymieniono m.in. instalacje elektryczne. Utwardzona została także droga dojazdowa do cmentarza parafialnego w Braszowicach.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.