ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Drewno z wycinki drzew z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie na sprzedaż

14.11.2022
Burmistrz Ząbkowic Śląskich ogłasza, że przeznacza do sprzedaży drewno pozyskane z wycinki drzew z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie tj.: drewno S4 i S2A, w łącznej ilości około 102,57 m3.

Wartość drewna oszacowana  przez Gminę Ząbkowice Śląskie ogółem wynosi: 26 766 zł (cena brutto).

Drewno złożone jest w 6 stosach / pryzmach przy ul. Cukrowniczej oraz  przy ul. Żeromskiego. Informujemy, że istnieje możliwość zakupu jednego lub kilku stosów. Każdy ze stosów będzie oddzielnie oceniany. Oferentowi, który zaproponuje najkorzystniejszą cenę za dany stos zostanie sprzedane drewno (dany stos).

Zainteresowani zakupem drewna winni składać oferty na formularzu ofertowym w zamkniętych  nieprzejrzystych kopertach opisanych: "Oferta na zakup drewna – nie otwierać" do dnia 18 listopada 2022 r. do godziny 10:00 na Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich przy ul. 1-go Maja 15.

Oferty można składać  do dnia 18 listopada 2022 r. do godziny 10:00.

Publiczne otwarcie ofert nastąpi w sali posiedzeń na parterze pokój nr 5, w dniu 18 listopada 2022 r. o godzinie 10:30.  Otwarcie ofert jest jawne.

Transport i załadunek drewna  oferent zabezpiecza  we własnym  zakresie.   Zakupione drewno należy odebrać w terminie  do 7 dni  od dnia zakupu.

Wszelkie informacje  dotyczące w/w ogłoszenia można uzyskać pod numerem telefonu: (74)-8-165-358 .

 

PRYZMA 1:

PRYZMA 2:

PRYZMA 3:

PRYZMA 4:

PRYZMA 5:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.