ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przedstawiciele z Wiesloch (Niemcy) i Fontenay-aux-Roses (Francja) z wizytą w naszym mieście

12.09.2023
Na zaproszenie burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka gościliśmy w naszym mieście delegacje z miast partnerskich Wiesloch z Niemiec i Fontenay-aux-Roses z Francji.

Wizyta niemieckiej delegacji była dobrym momentem, aby osobiście podziękować za okazane wsparcie finansowe na rzecz uchodźców ukraińskich, które przekazali mieszkańcy, stowarzyszenia i przedsiębiorcy z miasta Wiesloch. Nasi goście mieli okazję spotkać się z uchodźcami, jak również zobaczyć inwestycje, które zostały zrealizowane na rzecz ich funkcjonowania i życia w naszej Gminie. Przedstawiciele miast partnerskich zwiedzili także nasze miasto, zabytki jak i obiekty sportowe (min: basen, saunarium).

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.