ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

28.08.2021r. - Utrudnienia w ruchu

25.08.2021
W sobotę, punkt godz. 10:00 rozpocznie się pierwszy bieg w ramach VII edycji "10 Ząbkowickiej". Aby organizacja była dobrze zaplanowana potrzebujemy również pomocy mieszkańców w niekorzystaniu z aut. Wszystko przez utrudnienia w ruchu i zamknięte drogi

Na czas biegu kilka dróg zostanie wyłączonych z ruchu pojazdów. Organizatorzy proszą o wyrozumiałość i nieplanowanie podróży w godzinach trwania imprezy. Utrudnienia będą występowały od godz. 9:30 do 11:30 zarówno w centrum Ząbkowic Śląskich jak i na obrzeżach miasta w okolicach Osiedla Słonecznego i drogi na Jaworek. Organizatorzy przepraszają za utrudnienia, proszą o wyrozumiałość i nieplanowanie trasy drogami, przez które planowany jest bieg.


Jak będzie prowadzić trasa?
Uczestnicy będą mieli do pokonania jeden z dwóch dystansów - 10 km lub 5 km. Bieg rozpocznie się tradycyjnie na ulicy Powstańców Warszawy, a następnie biegacze udadzą się w kierunku Jaworka, do drogi na Sieroszów (nawrót trasy na 5 km i wyżej usytuowany nawrót trasy na 10 km) - Jaworek ponownie wrócą na ul. Powstańców Warszawy skąd przez Park Sybiraków, Plac Jana Pawła II i ul. Grunwaldzką dotrą do metry sercu miasta – Rynku. Obie trasy posiadają atest PZLA.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.