ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy wykonawcę dokumentacji saunarium

15.10.2019
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie "Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz dokumentacji kosztorysowej i przetargowej dla zadania inwestycyjnego pn. " Budowa Saunarium przy basenie krytym w Ząbkowicach Śląskich" za najkorzystniejsza uznano i wybrano ofertę nr 8 złożoną przez:

PORT pracownia i studio architektury Marcin Kolanus 

ul. Cybulskiego 10/1, 50-206 Wrocław 

Uzasadnienie faktyczne i prawne: 

Wyboru dokonano zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2019r. poz. 1843 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 8 złożona przez Wykonawcę: PORT pracownia i studio architektury Marcin Kolanus Wrocław otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SIWZ.. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą. 

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.