ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Dziecka na plantach zamkowych w Ząbkowicach Śląskich!

25.05.2023
My też nie możemy się już doczekać Dnia Dziecka, bo każdy z nas w głębi duszy jest dzieckiem. Z tej okazji jak co roku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla całej rodziny.

Podobnie jak w zeszłym roku 1 czerwca rynek zapełni się postaciami z bajek. Zachęcamy wszystkich do wcielenia się w swoich ulubionych bohaterów. Dla każdego, kto weźmie udział w paradzie w przebraniu przewidziany jest drobny upominek.
O godz. 15:00 startujemy spod napisu I ❤️ ZąbkowiceŚląskie w rynku i idziemy w stronę ząbkowickiego zamku, na którego plantach czekać będzie mnóstwo atrakcji.


Podczas czwartkowego popołudnia świętując Dzień Dziecka w Ząbkowicach Śląskich można będzie spotkać alpaki, konie i psy polarne. Ponadto będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Podczas całego wydarzenia do godziny 19 prowadzone będą animacje dla dzieci z mega bańkami, gry i zabawy. Dla artystów przygotowaliśmy sztalugi i mnóstwo kolorowej farby, dzięki której będzie można stworzyć wspaniałe dzieła. Każdy będzie mógł wziąć udział w warsztatach mydlarskich, sensorycznych oraz robienia breloczków. Ponadto będzie koło fortuny, zabawy taneczne i dmuchańce, malowanie twarzy, a dla wszystkich łasuchów wata cukrowa, popcorn i kukurydza. Dodatkowo odbędą się konkurencje sportowe, także na rowerze - dlatego zachęcamy do przyjścia ze swoim rowerem i wzięcia udziału w rywalizacjach.


Podczas tego dnia nie zabraknie muzyki, zabawy i fantastycznej atmosfery!
Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne!
Zapraszamy!


 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.