ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

V edycja „Zielonej Gminy” za nami! Dziękujemy za zaangażowanie!

01.10.2018
Po raz piąty zostały posadzone nowe drzewa i krzewy, które będą zdobić Park im. Sybiraków w Ząbkowicach Śląskich przez wiele kolejnych lat. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców - w piątkowe i sobotnie przedpołudnie park odwiedziło kilkaset osób, które pomagały w nasadzeniach.

Wśród uczestników nie mogło zabraknąć tych najmłodszych – przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 1, Przedszkola Publicznego nr 5 oraz Przedszkola Publicznego nr 4 dzielnie sadziły krokusy, ucząc się jak dbać o zieleń i sadzonki. Jak co roku wszystkim zaangażowanym rozdano sadzonki -  500 sztuk jodły pospolitej, które – mamy nadzieję, wyrosną na piękne drzewa i będą ozdobą posesji i ogrodów mieszkańców naszej gminy.

Dziękujemy za tak liczne przybycie zarówno dorosłym, młodzieży jak i dzieciom. Akcja nie byłaby możliwa bez wsparcia Nadleśnictwa Bardo Śląskie oraz Nadleśnictwa Henryków, którym również serdecznie dziękujemy. Łączą nas drzewa! – zapraszamy za rok!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.