ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Ząbkowice Śląskie na „Projekcie Plaża” w Kołobrzegu

16.07.2019
Gmina Ząbkowice Śląskie jako partner wiodący Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego uczestniczyła w dniach 11-14 lipca w „Projekt Plaża” telewizji TVN w Kołobrzegu. Przez 3 dni nasze stoiska odwiedziły tysiące turystów z całej Polski i zza granicy, którzy poznawali nasze atrakcje turystyczne, historię Krzywej Wieży, Frankensteina i całej gminy.

W miasteczku na plaży obok molo w Kołobrzegu gościła również inna atrakcja turystyczna naszej gminy – Kopalnia Niklu, Chryzoprazu i Opalu w Szklarach.

Telewizja TVN zrealizowała materiał o Ząbkowicach Śląskich, który został wyemitowany w programie "Dzień dobry wakacje!" w niedzielę, 14 lipca. Jeśli ktoś nie oglądał, nic straconego - można go obejrzeć TUTAJ.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.