ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

W Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich możesz załatwić sprawę poprzez ePUAP, e-urząd, mailowo lub telefonicznie

12.05.2021
Przypominamy, że Urząd Miejski pracuje normalnie, zapewniając obsługę wszystkim Mieszkańcom. Z uwagi na panującą epidemię nadal obowiązują obostrzenia – wejście do urzędu możliwe jest tylko od strony ul. 1 Maja, a obsługa odbywa się przy dwóch okienkach na parterze; obowiązuje także nakaz zasłaniania ust i nosa. Urząd pracuje więc normalnie, ale zachęcamy do - o ile to możliwe – załatwiania spraw przez telefon, e-mail, ePUAP lub e-urzad. Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe do wszystkich pracowników urzędu.

Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach:

Poniedziałek: 7.00 – 18.00
Wtorek: 07.00 – 15.00
Środa: 7.00 – 15.00
Czwartek: 7.00 – 15.00
Piątek: 7.00 – 15.00

Wiele spraw w Urzędzie można załatwić przez Internet za pomocą Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej:

https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/profil-urzedu/gzab

lub na eurzad.zabkowiceslaskie.pl

Dzięki e-urzad mogą Państwo uzyskać dostęp do informacji, m.in. o naliczonych podatkach i opłatach, sprawdzić aktualny stan zobowiązań i dokonać ich płatności.

System umożliwia przesyłanie dokumentów i wniosków do Urzędu, dzięki temu sprawy będą mogli Państwo załatwiać w dogodnym dla siebie czasie, 24 godziny na dobę, bez wychodzenia z domu. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich, aby móc w pełni korzystać z jego funkcjonalności niezbędne jest założenie bezpłatnego Profilu Zaufanego, czyli podpisu elektronicznego, który zastępuje podpis tradycyjny. Profil ten mogą Państwo potwierdzić w Urzędzie Miejskim w Ząbkowicach Śląskich. 

KONTAKT DO KIEROWNICTWA I PRACOWNIKÓW URZĘDU MIEJSKIEGO W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH:

https://bip.zabkowiceslaskie.pl/artykul/2/3/dane-podstawowe

https://www.zabkowiceslaskie.pl/kontakt.html

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.