ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Jarmark Bożonarodzeniowy na ząbkowickim rynku

06.12.2017
Zapraszamy wszystkich Mieszkańców i Gości Gminy Ząbkowice Śląskie do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 16 grudnia 2017 r. (sobota) w godz. 10.00- 15.00 na rynku w Ząbkowicach Śląskich. Z całą pewnością świąteczna aura Jarmarku, pięknie przyozdobiony rynek, rozświetlona i przystrojona choinka, czy wspólne kolędowanie - w niepowtarzalny sposób oddadzą klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

W programie m. in. : konkursy i zabawy z nagrodami, występy artystyczne, degustacja tradycyjnych potraw, regionalne wyroby oraz rękodzieło.

W imprezie zaplanowano udział ok. 130 wystawców z rękodziełem, ozdobami świątecznymi, stroikami, kartkami i innymi wyrobami do sprzedaży.

Ok. godziny 13.00 rozpocznie się świateczny koncert zespołu „TURNIOKI”.

Termin zgłoszeń do konkursów na „Potrawę Bożonarodzeniową”, „Najładniejsze stoisko Jarmarku Bożonarodzeniowego” oraz „Najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy” trwa do 13 grudnia 2017 r. (regulaminy i formularze do konkursów pod LINKIEM).

Formularze zgłoszeniowe i wszelkie pytania proszę kierować do:
Ząbkowickiego Ośrodka Kultury, Rynek 24, 57-200 Ząbkowice Śląskie.

tel. 74/ 815 28 96, e-mail: biuro@e-zok.pl

Serdecznie zapraszamy!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.