ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dbamy o Seniorów: dofinansowanie dla programu „Aktywny Senior 60 + z Gminy Ząbkowice Śląskie”

10.02.2021
W ramach zadania publicznego „Aktywny Senior 60 + z Gminy Ząbkowice Śląskie w procesie podnoszenia umiejętności i sprawności fizycznej poprzez uczestniczenie w zajęciach sportowo – rekreacyjnych” Bonifraterskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. otrzyma dotację w kwocie 15.000,00 złotych.

Projekt realizowany będzie w terminie od 01.06.2021r. do 15.09.2021r. Dzięki realizacji projektu Seniorzy z naszej gminy będą mogli regularnie uczestniczyć w zajęciach z nordic walking, fitness przy muzyce z elementami tańca, gimnastyki, ćwiczeń aerobowych. Zaangażowane mogą być osoby w każdym wieku, także wielu  młodych wolontariuszy.

Aktywny Senior 60 + to program służący poprawie kondycji fizycznej seniorów, ich samopoczucia i zdrowia, sprzyjający integracji międzypokoleniowej.

Bonifraterskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. jest podmiotem wykonującym działalność leczniczą. Spółka posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w realizacji świadczeń opieki zdrowotnej między innymi w zakresie realizacji rehabilitacji medycznej, geriatrii, funkcjonowania zespołu terapeutycznego oraz w zakresie rehabilitacji i fizykoterapii.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.