ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dokumentacja na kolejną drogę w Olbrachcicach Wielkich – znamy wykonawcę

08.10.2021
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego na wykonanie dokumentacji do zadania pn.: Przebudowa dróg wewnętrznych na terenach wiejskich- przebudowa dróg w miejscowości Olbrachcice Wielkie za najkorzystniejszą uznano i wybrano ofertę nr 3 złożoną przez:

Pracownia Projektowo Inżynierska NOWICKI Marcin Nowicki
ul. Różana 5/1
55-200 Oława

Uzasadnienie faktyczne i prawne:
Wyboru dokonano zgodnie z art. 204 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych /Dz. U. z 2021r poz. 1129 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 3 złożona przez Wykonawcę: Pracownia Projektowo Inżynierska NOWICKI Marcin Nowicki, ul. Różana 5/1, 55-200 Oława otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą.
Umowa w sprawie udzielenie zamówienia publicznego na realizację wykonania dokumentacji do zadania pn. „Przebudowa dróg wewnętrznych na terenach wiejskich- przebudowa dróg w miejscowości Olbrachcice Wielkie” zostanie zawarta zgodnie z art. 308 ust. 2 ustawy Pzp.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.