ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Usuwanie odpadów rolniczych – zaproszenie do składania ofert

17.02.2021
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie udzielił Gminie Ząbkowice Śląskie dofinansowania na zadanie pn: Usuwania odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag w wysokości 10 400,00 zł!

Po raz kolejny poszukujemy Wykonawcy w celu wykonania zadania związanego z unieszkodliwieniem odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag w wysokości 100% kosztów kwalifikowanych, uwzględniając maksymalny koszt kwalifikowany usunięcia 1 Mg odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag, który nie może przekroczyć kwoty 500,00 zł.

Zadanie  to wykona firma wybrana przez Gminę Ząbkowice Śląskie w trybie zapytania ofertowego.

Treść zapytania ofertowego wraz z formularzem dostępne na BIP-ie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.