ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Nauka pływania w Słonecznym Parku Wodnym

23.02.2023
Ruch pozytywnie wpływa na nasz organizm. Nic więc dziwnego, że ostatnio coraz częściej zachęca się nas do aktywności fizycznej. Kiedy już podejmiemy decyzję o rozpoczęciu regularnego uprawiania sportu, warto wybrać ten, który przynosi najwięcej pozytywnych efektów. Właśnie taką dyscypliną jest pływanie. W Słonecznym Parku Wodnym z powodzeniem postawicie pierwsze kroki związane z nauką pływania. Interesują Was lekcje indywidualne, czy może wolicie zajęcia grupowe? U nas znajdziecie to i wiele więcej.


LEKCJE INDYWIDUALNE
Podczas takich zajęć pod czujnym okiem instruktora jedna lub dwie osoby szkolą swoje umiejętności pływackie. Treningi tego typu pozwalają instruktorowi skoncentrować się na jednej osobie. Jest w stanie cały czas nad nią czuwać, aby nie popełniała błędów, a poziom i intensywność ćwiczeń są całkowicie dopasowane do kursanta. Bardzo często wiąże się to z lepszą efektywnością i szybszą nauką, ale nie zawsze.


ZAJĘCIA GRUPOWE
Nie na darmo jest powiedziane „w grupie siła” - bardzo często osoby pływające razem motywują się wzajemnie, są dla siebie wsparciem lub konkurencją. Ponadto takie zajęcia nauki pływania to też znakomity czas na wspólne chwile z innymi ludźmi, z którymi mamy dużo wspólnego. Dla dzieci zajęcia w grupie są bardziej atrakcyjne, bo dzieci mogą się razem znakomicie ze sobą bawić.


Słoneczny Park Wodny współpracuje ze stowarzyszeniami, szkółkami pływania oraz instruktorami pływania,. W ich ofercie znajdują się zajęcia dla dzieci w każdym przedziale wiekowym, dorosłych i seniorów, a także zajęcia rehabilitacyjne. Koniecznie sprawdźcie:
- Ząbkowicki Klub Pływacki Frankenstein
- Szkółka Pływania VIZ Marek Sachajdak
- Szkoła Pływania Posejdon
- Szkoła Pływania Butterfly


Zapraszamy do Słonecznego Parku Wodnego.
www.basenzabkowice.pl
 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.