ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Konsultacje rocznego projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w ustawie o działalności pożytku publicznego

23.09.2020
Uprzejmie informujemy, że rozpoczęły się konsultacje rocznego projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021. Zapraszamy w związku z tym organizacje pozarządowe z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie oraz podmioty wymienione wyżej do wyrażania pisemnych opinii i uwag o projekcie, który zamieszczamy poniżej.

 Uwagi i propozycje w formie pisemnej należy zamieścić na formularzu, który dostępny jest w siedzibie Urzędu Miejskiego (Referat  Edukacji Kultury, Sportu i Spraw Społecznych– II piętro, pokój 28), lub pobrać ze strony - LINK

Wypełnione formularze należy składać w Biurze Interesanta Urzędu Miejskiego  ul. Maja 15, lub przesłać wypełniony dokument e-mailem na adres: ewelina.bednarek-gajewska@zabkowiceslaskie.pl w terminie do 25 września 2020 r. do godz. 15.00.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.