ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Słoneczna Arena

23.03.2023
Słoneczna Arena to pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, posiadające certyfikat FIFA QUALITY PRO, wyposażone w oświetlenie o natężeniu 240 lux umożliwiające korzystanie z niego także po zmroku. Obiekt wraz ze strefą buforową posiada wymiary 111 metrów długości oraz 71 metrów szerokości, a boisko do gry to 101 metrów długości i 65 metrów szerokości. Sztuczna murawa wyposażona jest w system zraszania co ułatwia treningi i mecze w upalne dni. Cały obiekt jest całodobowo monitorowany. Inwestycja gminy Ząbkowice Śląskie została oddana do użytku w sierpniu 2022 roku.

Zapraszamy kluby sportowe i stowarzyszenia, drużyny piłkarskie oraz wszystkich tych, którzy chcieliby skorzystać z profesjonalnej, pełnowymiarowej płyty ze sztuczną nawierzchnią w celu organizacji treningów, meczów, a także imprez komercyjnych. Szczegóły na www.centrumsportu.com.pl/obiekty

Regulamin dostępny jest TUTAJ

Cennik wynajmu dostępny jest TUTAJ

Harmonogram wynajmu boisk znajduje się TUTAJ

Informacje telefoniczne: tel. 603 129 423

Rezerwacje:

 e-mail: prezes@centrumsportu.com.pl

lub osobiście w biurze (poniedziałek – piątek godz. 8:00 – 16:00):

Słoneczny Park Wodny

ul. Kusocińskiego 16, 57-200 Ząbkowice Śląskie

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.