ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzienny Dom Opieki czeka na seniorów

18.07.2019
Ośrodek Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich prowadzi nabór uczestników do nowoutworzonego Dziennego Domu Senior+ w Ząbkowicach Śląskich. Obiekt ten już funkcjonuje, ale wciąż mamy wolne miejsca. Zapraszamy seniorów do zapisów!

Kto może być uczestnikami zajęć w Dziennym Domu Senior Plus ?   

- osoby nieaktywne zawodowo w wieku 60 +

- mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie

 

Uczestnicy codziennie mają do dyspozycji:

- gorący posiłek oraz warunki do wspólnego przygotowywania posiłków

- zajęcia edukacyjne i kulturalno-oświatowe oraz terapię zajęciową

- zajęcia sportowo-rekreacyjne

- zajęcia aktywizujące społecznie

Placówka funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Korzystanie z usług Dziennego Domu  jest częściowo odpłatne. Wysokość opłaty ustalona zostanie na podstawie  decyzji administracyjnej  wydanej o skierowaniu na pobyt do Dziennego Domu „Senior+” w Ząbkowicach Śląskich.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie zapraszamy do składania formularza zgłoszeniowego w  Ośrodku Pomocy Społecznej (Osiedle XX-lecia 52).    

Druk formularza można otrzymać  w Ośrodku Pomocy Społecznej w Ząbkowicach Śląskich, pobrać ze strony www.opszabkowiceslaskie.pl. Wniosek znajdą Państwo również poniżej  

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.