ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Twój Biznes – Twoja Szansa" - rusza III edycja konkursu z nagrodami dla młodzieży!

06.09.2018
Gmina Ząbkowice Śląskie po raz trzeci realizuje projekt dla klas VII i VIII szkoły podstawowej, klas III gimnazjalnej i szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą „Twój Biznes-Twoja Szansa”. Działania tego przedsięwzięcia ukierunkowane są na rzecz upowszechniania i wdrażania idei przedsiębiorczości. Zapraszamy uczniów z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie do udziału w konkursie - do zdobycia cenne nagrody!

Druga edycja Konkursu „Twój Biznes-Twoja Szansa” cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży – licznie zgłoszone prace konkursowe zawierały ciekawe i innowacyjne pomysły na własny biznes. Mamy nadzieję, że kolejna edycja również przyczyni się do powstania wielu autorskich projektów biznesowych. 

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są w Biurze Obsługi Interesanta w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15,  w terminie do 5 października 2018 r.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.