ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Orzeł Piława Dolna nowym mistrzem Ząbkowickiej Ligi Futsalu

17.02.2020
Nie bez niespodzianek odbył się sobotni wielki finał Ząbkowickiej Ligi Futsalu. Na hali słonecznej w szranki stanęły 4 najlepsze drużyny fazy zasadniczej I ligi: Nauczyciele, TeNet Kasy, Orzeł Piława Dolna oraz Ekipa Bania. Półfinały zakończyły się porażką faworytów, bo do wielkiego finału awansowały: Orzeł Piława dolna oraz Ekipa Bania. Po niezwykle zaciętym spotkaniu finałowym Orzeł zwyciężył 4:3. Trzecie miejsce przypadło drużynie Nauczycieli, którzy w finale pocieszenia wygrali 12:6.

Swoje finały rozegrały również dzieci w ramach rozgrywek Mini Futsalu, w których również nie brakowało emocji i sportowej rywalizacji. Dzieci pokazały, że w tak młodym wieku można grać w piłkę na wysokim poziomie. Zwycięzcą kategorii 1-3 okazał się Orlik I, kategorii 4-6 Szkoła Podstawowa nr 3, a kategorię 7-8 również zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 3.

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.