ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Statuetki „Ząbkowickie Krzywe Wieże” za rok 2020 przyznane bez konkursu

11.03.2021
Od 2014 r. statuetką Krzywej Wieży wyróżniamy co roku osoby, przedsiębiorstwa, stowarzyszenia za ich wybitne osiągniecia i zasługi na rzecz Gminy Ząbkowice Śląskie. W związku z ubiegłorocznym wybuchem pandemii COVID -19, która sparaliżowała wszelkie działania i kontakty społeczne ogłoszenie konkursu na Doroczne Wyróżnienie Burmistrza Ząbkowic Śląskich nie było możliwe.

Tegoroczne statuetki przyznane zostały bezkonkursowo, w dowód wdzięczności i uhonorowania dla tych, dla których rok 2020 był niezwykle trudny i wymagał nadludzkiego wysiłku i zaangażowania w ratowanie życia ludzkiego.

Marcin Orzeszek Burmistrz Ząbkowic Śląskich wręczył 10 marca 2021 r. statuetki „Ząbkowickie Krzywe Wieże” jako NAGRODY SPECJALNE Pracownikom Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Pomoc Doraźna w Ząbkowicach Śląskich oraz Pracownikom Szpitala św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich.

Dziękujemy naszym instytucjom służby zdrowia za ciężką pracę i działanie w ochronie naszego życia i zdrowia ❤

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.