ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Znamy wykonawcę budowy boiska przy SP nr 2!

18.02.2020
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu przetargowym o udzielenie zamówienia publicznego pn.: "Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Ząbkowicach Śląskich" za najkorzystniejsza uznana została oferta nr 14 złożona przez:

DABRO-BAU Firma Handlowo - Usługowa
Paweł Dąbrowski
Opoczka 17a
58-100 Świdnica 

Uzasadnienie faktyczne i prawne: 
Wyboru dokonano zgodnie z art.91 ust. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych /Dz.U. z 2019r. poz. 1843 t.j. ze zm./, ponieważ oferta nr 14 złożona przez Wykonawcę: DABRO-BAU Firma Handlowo - Usługowa Paweł Dąbrowski z Opoczki otrzymała najwyższą ilość punktów w świetle kryteriów przyjętych w ogłoszeniu oraz SIWZ. Spełnia wymogi określone przez Zamawiającego i jest ofertą najkorzystniejszą. 

Pełna treść zawiadomienia dostępna jest TUTAJ 

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.