ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Przetarg na przebudowę ul. Armii Krajowej w Ząbkowicach Śląskich

27.03.2024
Termin składania ofert: 15.04.2024 godz. 10:00

Opis przedmiotu zamówienia:

  • Przebudowywana ulica gminna jest elementem podstawowego układu komunikacyjnego w obrębie miasta Ząbkowice Śląskie. Ulica pełni także funkcję dojazdową do posesji w obrębie miasta. Droga przebiega przez tereny zabudowany, zgodnie z przepisami o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.
  • Zakres przebudowy ulicy obejmuje roboty rozbiórkowe, roboty ziemne – korytowanie, wykonanie nowej konstrukcji jezdni, chodników i nawierzchni jezdni z kostki granitowej, chodników z kostki granitowej i płyt granitowych, przebudowa istniejących zjazdów i skrzyżowań.
  • Należy wybudować nową kanalizację deszczową, oraz nową linię oświetleniową. Należy także wykonać przebudowę kolizji z wodociągiem, oraz zdemontować odcinek istniejącego gazociągu.

Szczegóły zamówienia w linku: tutaj

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.