ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Zapraszamy wszystkich Seniorów na Ząbkowicki Dzień Seniora – 28 października 2023/ Hala Słoneczna

26.10.2023
Dzień Seniora to w naszej gminie już tradycja – co roku celebrujemy to święto wspólnie z Seniorami. Tegoroczny Dzień Seniora odbędzie się w Hali Słonecznej – w ramach obchodów zapraszamy na niezapomniany koncert Skaldów!

Skaldowie – polski zespół, założony w 1965 roku. Reprezentuje rock zarówno klasyczny, jak i progresywny, pop oraz folklor góralski. Grupa kilkakrotnie zmieniała skład i zdobyła 15 nagród, występując na różnych festiwalach, w tym Grand Prix, otrzymaną w 2009 roku za całokształt twórczości artystycznej. Zespół wydał także ponad 20 albumów, w tym 3 za granicą. Jednym z jego największych hitów jest: “Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.